My Holo Love Konusu | My Holo Love Oyuncuları

Dizi Adı: My Holo Love / 나 홀로 그대
Dizi Türü: Romantik, Fantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen: Lee Sang Yeob
Senarist: Ryoo Yong Jae
Yapımcı: Choi Jin Hee
Yapım Şirketi: Studio Dragon
Yayıncı: Netflix
imdb: 7,6
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2018 – 2020
Yayın Tarihi: 7 Şubat 2020
Yayın Günleri / Saati: Cuma

OYUNCULAR:

Yoon Hyun Min
Go Nan Do,
Holo
Ko Sung Hee
Han So Yeon
Choi Yeo Jin
Ko Yoo Jin
Chansung
Chan Sung

DİĞER OYUNCULAR:

Lee Jung-Eun / So Yeon’un Annesi
Kang Seung-Hyun / Yoo Ram
Lee Ki-Chan / Kang Woo
Jung Young-Ki / Jo Jin Seok
Kim Soo-Jin
Kim Yong-Min
Son Jong-Hak

DİZİ KONUSU:

My Holo Love dizisi, yalnız bir kadının (Ko Sung-Hee) yapay zekâ ‘Holo’ (Yoon Hyun-Min) ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları konu almaktadır. My Holo Love izlenmesini tavsiye ettiğim aşk dolu bir dizi.

DİZİ KARAKTERLERİ:

Yoon Hyun Min, dizide Go Nan Do ve Holo olmak üzere iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Go Nan Do karakteri, bir IT araştırma şirketinin sahibidir. Dahi bir mucit olan Go Nan Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki yer alan her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Holo’nun da mucididir. Ancak insanlar, 10 yıl önce, büyük bir vakada hacker olan Go Nan Do’nu, takip edildiği sırada öldüğünü sanmaktadır. Onun yaşadığını, sadece üvey kız kardeşi (Choi Yeo Jin) ve şirketin resmi CEO’su bilmektedir. Bir gün, insanların yüzlerini birbirinden ayırt edemeyen Han So Yeon (Ko Sung Hee) ile karşılaşır. Han So Yeon’un bu özel durumunu, Holo’yu test etmek için kullanır. Holo karakteri, hologram bir yapay zekâdır.

Ko Sung Hee dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So Yeon karakterini canlandırmaktadır. Müşterileri ile özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder. Ancak kişisel yaşamı söz konusu olduğunda, yalnız ve sessiz bir hayatı vardır. İnsanların yüzlerini birbirinden ayırt edemediği için her zaman insanlarla arasına belli bir mesafe koymaktadır.

Resmi Web Sitesi: www.netflix.com/tr/title/81008021

DİZİ FRAGMANLARI:

KAYNAK: (1), (2), (3), (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir